Parkingi w sieci AMW Hotele

Zapomnij, jak to jest szukać miejsca na parkingu!

Parkingi w sieci AMW Hotele dla Gości i okolicznych mieszkańców

Zmorą dzisiejszych czasów jest poszukiwanie miejsca, gdzie można pozostawić samochód. Niezależnie od tego, czy jest się mieszkańcem danego miasta, czy przyjechało się do niego jako gość, kłopot z parkowaniem frustruje tak samo. Nasza sieć jest w stanie oszczędzić każdemu kierowcy negatywnych wrażeń – u nas zaparkujesz i na chwilę, i na dłużej.

Posiadając hotele w centrach największych miastach Polski, dysponujemy również pokaźnym zapleczem miejsc parkingowych, tak mozolnie poszukiwanych każdego dnia przez setki kierowców. Co więcej, zasoby te są otwarte zarówno dla naszych Gości, jak i lokalnych mieszkańców. Dla tych ostatnich przygotowaliśmy specjalne miejsca abonamentowe.

Cennik parkingów krótkoterminowych w AMW Hotele

cennik godzinowy

Cennik parkingów krótkoterminowych w AMW Hotele

cennik dobowy

Dla mieszkańców

Trudno zaparkować w mieście? Musisz wyjeżdżać sporo wcześniej do pracy, aby móc bezpiecznie pozostawić swój samochód? Nie męcz się więcej! Wykup abonament na miejsce parkingowe, które będzie przeznaczone wyłącznie dla ciebie i zapomnij o codziennym poszukiwaniu wolnego miejsca, gdzie pozostawisz swój samochód.

Cennik parkingów długoterminowych w AMW Hotele

cennik miesięczny

Szczegółowych informacji o parkingowych abonamentach miesięcznych udzielają Recepcje Hoteli.

Znajdziesz nas na wPolsceNajlepiej.pl - Hotele i obiekty miejskie, biznesowe i resortowe w całej Polsce na wakacje, ferie, majówkę, City Break