Kontakt

Szanowni Państwo,

W celu przesłania zapytania  prosimy korzystać z formularza dostępnego na stronie głównej lub stronie danego hotelu. Formularz kontaktowy służy do przesyłania wyłącznie pytań i uwag.

Serdecznie zapraszamy!

    • Kontakt •




    Centrala

    PHH Hotele Sp. z o.o.

    ul. Żwirki i Wigury 1 (Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport)
    00-906 Warszawa

    telefon:  22 417 10 90

    KRS: 0000219989
    NIP: 6762278406
    Kapitał zakładowy: 132 155 842,00 PLN

    Nasze hotele

    Hotel Royal *** Kraków

    ul. św. Gertrudy 26-29
    31-048 Kraków
    woj. małopolskie
    tel: 12 421 35 00

    e-mail: royal@phhhotele.pl
    dojazd | czytaj więcej

    Hotel Wieniawa ** Wrocław

    ul. Gajowicka 130
    53-322 Wrocław
    woj. dolnośląskie
    tel: 71 780 90 00

    e-mail: wieniawa@phhhotele.pl
    dojazd | czytaj więcej

    Hotel Mazowiecki * Warszawa

    ul. Mazowiecka 10
    00-048 Warszawa
    woj. mazowieckie
    tel: 22 827 23 65

    e-mail: mazowiecki@phhhotele.pl
    dojazd | czytaj więcej

    Cassubia Hel

    ul. Boczna 11
    84-150 Hel
    woj. pomorskie
    tel: 693 080 091
    e-mail: cassubia@phhhotele.pl
    dojazd | czytaj więcej

    Hotel Kopernik **/*** Toruń

    ul. Wola Zamkowa 16
    87-100 Toruń
    woj. kujawsko-pomorskie
    tel: 56 659 73 33
    fax: 56 652 25 73
    e-mail: kopernik@phhhotele.pl
    dojazd | czytaj więcej

    Hotel Huzar *** Lublin

    ul. Spadochroniarzy 9
    20-043 Lublin
    woj. lubelskie
    tel: 81 533 05 36

    e-mail: huzar@phhhotele.pl
    dojazd | czytaj więcej

    Hotel Ikar *** Poznań

    ul. Solna 18
    61-736 Poznań
    woj. wielkopolskie
    tel: 61 658 71 05
    fax: 61 658 71 15
    e-mail: ikar@phhhotele.pl
    dojazd | czytaj więcej

    Hotel Reymont *** Łódź

    ul. Legionów 81
    91-072 Łódź
    woj. łódzkie
    tel: 42 633 80 23

    e-mail: reymont@phhhotele.pl
    dojazd | czytaj więcej

    Hotel Iskra *** Radom

    ul. Planty 4
    26-600 Radom
    woj. mazowieckie
    tel: 48 363 87 45

    e-mail: iskra@phhhotele.pl
    dojazd | czytaj więcej

    Hotel Kapitan * Szczecin

    ul. Narutowicza 17D
    70-240 Szczecin
    woj. zach-pomorskie
    tel: 91 434 33 62

    e-mail: kapitan@phhhotele.pl
    dojazd | czytaj więcej

    Hotel Rycerski *** Szczecin

    ul. Potulicka 1A,
    70-230 Szczecin
    woj. zachodniopomorskie
    tel: 91 814 66 01

    e-mail: rycerski@phhhotele.pl
    dojazd | czytaj więcej

    Hotel Hetman *** Rzeszów

    ul. Langiewicza 29 b
    35-085 Rzeszów
    woj. podkarpackie
    tel: 17 850 71 91
    fax: 17 850 71 92
    e-mail: hetman@phhhotele.pl
    dojazd | czytaj więcej