Contact

Szanowni Państwo,

W celu przesłania zapytania  prosimy korzystać z formularza dostępnego na stronie głównej lub stronie danego hotelu. Formularz kontaktowy służy do przesyłania wyłącznie pytań i uwag.

Serdecznie zapraszamy!

    • Kontakt •




    Main office

    PHH Hotele Sp. z o.o.

    ul. Żwirki i Wigury 1 (Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport)
    00-906 Warszawa

    phone: (+48) 22 417 10 90

    KRS: 0000219989
    NIP: 6762278406
    Kapitał zakładowy: 132 155 842,00 PLN

    Our Properties

    Hotel Royal *** Kraków

    św. Gertrudy 26-29
    31-048 Kraków
    woj. małopolskie
    tel: 12 421 35 00
    fax: 12 421 35 27
    e-mail: royal@amwhotele.pl

    Hotel Kopernik **/*** Toruń

    Wola Zamkowa 16
    87-100 Toruń
    woj. kujawsko-pomorskie
    tel: 56 659 73 33
    fax: 56 652 25 73
    e-mail: kopernik@amwhotele.pl

    Hotel Belwederski *** Warszawa

    Belwederska 44 C
    00-594 Warszawa
    woj. mazowieckie
    tel: 22 840 40 11
    fax: 22 840 08 47
    e-mail: belwederski@amwhotele.pl

    Cassubia Hel

    Boczna 11
    84-150 Hel
    woj. pomorskie
    tel: 693 080 091
    e-mail: cassubia@amwhotele.pl

    Hotel Wieniawa ** Wrocław

    Gajowicka 130
    53-322 Wrocław
    woj. dolnośląskie
    tel: 71 780 90 00
    tel: 71 792 50 63
    fax: 71 361 95 61
    e-mail: wieniawa@amwhotele.pl

    Hotel Huzar *** Lublin

    Spadochroniarzy 9
    20-043 Lublin
    woj. lubelskie
    tel: 81 533 05 36
    tel: 81 533 51 20
    tel: 81 533 51 21
    fax: 81 533 05 36
    e-mail: huzar@amwhotele.pl

    Hotel Reymont *** Łódź

    Legionów 81
    91-072 Łódź
    woj. łódzkie
    tel: 42 633 80 23
    fax: 42 633 80 23
    e-mail: reymont@amwhotele.pl

    Hotel Ikar *** Poznań

    Solna 18
    61-736 Poznań
    woj. wielkopolskie
    tel: 61 658 71 05
    fax: 61 658 71 15
    e-mail: ikar@amwhotele.pl

    Hotel Hetman *** Rzeszów

    ul. Langiewicza 29 b
    35-085 Rzeszów
    woj. podkarpackie
    tel: 17 850 71 91
    fax: 17 850 71 92
    e-mail: hetman@amwhotele.pl

    Hotel Iskra *** Radom

    Planty 4
    26-600 Radom
    woj. mazowieckie
    tel: 48 363 87 45
    fax: 48 363 87 45
    e-mail: iskra@amwhotele.pl